הובלות דירה מחירים

מה קובע את הובלות דירה מחירים?

 

היום נענה על השאלה – איך מחשבים מחיר הובלה של דירה או בית? קראו את המאמר הבא ותגלו את כל הסודות המקצועיים.

 

5 טיפים חשובים לביצוע הובלה במרכז

 

5 סעיפים שמשפיעים על הובלות דירה מחירים:

 1. כמות החדרים בבית
  האם אתם גרים בדירת 3 חדרים? האם אתם עושים הובלת דירה של שני חדרים? כמה מיטות, ארונות, מוצרי חשמל, קרטונים ומזנונים יש בדירה? ככל שתצטרכו להוביל יותר רהיטים וחפצים, כך עלות ההובלה עולה. מעבר הדירה הוא הזדמנות מצוינת לתרום או למכור חפצים שאינכם צריכים עוד, ולהעביר הלאה לדירתכם החדשה רק את החפצים האהובים והנחוצים ביותר (החפצים שנמצאים בשימוש התדיר ביותר, או בעלי ערך סנטימנטלי).
 2. פריטים שמצריכים פירוק והרכבה
  בכל דירה יש רהיטים גדולים שנדרש לפרק לפני ההוצאה מהבית, כמו ארונות, ספריות ומיטות. עלות הפירוק וההרכבה של הריהוט בבית החדש גם היא כלולה במחיר הובלת דירה. במידה ואתם מעוניינים לחסוך עלות זו, פרקו מראש את רהיטי הבית באמצעות מברגה חשמלית, או מסרו אותם לאנשים אחרים (שיפרקו את הרהיטים בטרם לקיחתם, ויחסכו לכם את ההתעסקות הזו).
 3. מספר הפריטים הכבדים
  האם אתם מובילים פריטי ריהוט גדולים כמו פסנתר, מדיח כלים, מכונת כביסה ומייבש? עבודתו הקשה של הסבל נכללת גם היא בחישוב מחיר הובלת דירה.
 4. קיומה של מעלית
  האם יש מעלית בבניין? הובלה לדירה שממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית מצריכה מאמץ וזמן רבים יותר. במקרים רבים אף תזדקקו לשירותי הובלה עם מנוף.
 5. מרחק גיאוגרפי
  מה המרחק בין שתי הדירות – הדירה שאתם עוזבים והדירה שאתם עוברים אליה? מחיר הובלה נקבע גם לפי המרחק שעל המובילים לעבור בדרך מהדירה הישנה לדירה החדשה.

 

בעת חיפוש הובלות דירה מחירים – פנו אל המומחים!

בעת הובלת דירה, קחו בחשבון את כל הפרמטרים שקובעים את מחיר הובלת הדירה: כמות התכולה בבית, כמות הפריטים שמצריכים שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, מספר הפריטים הכבדים, האם יש מעלית בבניין, המרחק הגיאוגרפי בין הדירות ושירותי הובלת מנוף שאולי תזדקקו להם. המחיר שתקבלו אצלנו יהיה הוגן, ואנו מתחייבים לתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר.

 

לקבלת הובלות דירה מחירים, התקשרו

1-700-077-076