חידוש מזרנים

 

המזרן הוא המוצר עליו אנו מבלים שליש מחיינו, בשינה ומנוחה כמובן. אין ספק כי מדובר באחד הרהיטים הכי חשובים בביתנו. יחד עם זאת, לא לכולם יש את המודעות לגבי תהליך התחזוקה של המזרן שנחשב בגדול לרהיט הצובר המון לכלוך אבק ובלאי.

 

האמת היא שמאוד לא פשוט לשמור על המזרנים בבית נקיים לאורך זמן כי תמיד משהו קורה עליהם: נשפך מזון או משקה בטעות, אחד הילדים עשה פיפי על המזרן, הכלב עלה על המזרן וברחלו ועוד המון דברים שקורים בלי שבאמת תכננו מה שגורם למזרן לספוג ריחות לא נעימים ולהופעה של כתמים.  

 

יחד עם זאת, המזרן מקבלאת שאריות העור המתות הנושרות מגופנו וגם יכול לעודד היווצרות של קרדית האבק המעודדת מגוון של אלרגיות ובעיות בריאותיות. לכן יש חשיבות רבה לשמירה על מזרן נקי.   

 

מזרן נקי, ריחני ומתוחזק כהלכה לא רק יאפשר לנו להנות משינה ממושכת ונעימה, אלא גם יישמר לאורך שנים ארוכות יותר.

 

טיפים לשמירה על מזרן נקי

1.           הרחיקו מהמזרן מזונות ומשקאות שגורמים לכתמים

2.           הניחו על המזרן מגן מזרן שישמור עליו לאורך זמן

3.           שאבו את המזרן באמצעות שואב אבק אחת לחודש

 

אם רכשתם את המזרן שלכם לפני למעלה משנה, אם אתם עוברים דירה או פשוט זקוקים לתהליך חידוש מזרנים המתבצע באמצעות ניקוי יסודי בשילוב חומרי ניקוי ייעודיים וידידותיים לסביבה, הגעתם למקום הנכון. 

 

אנשי הצוות המקצועיים של חברת אבי הובלות עושים שימוש במכונה הפועלת באמצעות לחץ אוויר, עוברים עליו עם שואב אבק מקצועי וחזק המגיע ממש אל השכבות העמוקות של המזרן  ומסיר מהמזרן כתמים קשים וריחות לא נעימים. בסוף תהליך החידוש, תקבלו מזרן ריחני ונקי, כאילו רכשתם אותו ממש עכשיו מהחנות.

 

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף לגבי חידוש מזרנים, התקשרו עוד היום למספר 1-700-077-076 או השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנו נחזור אליכם תוך זמן קצר עם מענה לכל השאלות.