כמה עולות הובלות קטנות?

הגיע הזמן שנענה לשאלה החשובה – כמה עולות הובלות קטנות? אך לפני זה, בואו נבין איך כל תחום ההובלות הקטנות עובד, ומה הם מרכיבי התשלום.

 

איך-מוצאים-הובלות-קטנות-בירושלים-בזול

איך מתמחרים הובלות קטנות?

מחירן של הובלות קטנות משתנה בהתאם לפריט המבוקש, כמות הפריטים, משקלם וההכשרה המקצועית של החברה המובילה. לכן, חברה בעלת ניסיון רב בתחום ההובלות, גובה יותר מחברה מתחילה שאינה יודעת עדיין איך להתמודד עם תהליך מעבר הדירה. בנוסף, יש חשיבות לתחום ההתמחות של חברת ההובלות. חברה שמתמחה בהובלת משרדים, לדוגמה, לרוב מציעה מחיר יקר יותר עבור הובלה קטנה, משום שעלויות התפעול הבסיסיות של חברה כזו הן גבוהות יותר. קחו בחשבון שאם תצטרכו שירותי פירוק והרכבה של רהיטים (כמו במקרה של ארון ביתי או שידה מורכבת), ההובלה תעלה לכם קצת יותר.

 

מה הופך הובלות קטנות למשתלמות עבורכם?

קודם כל – המחיר! הובלות קטנות הן הובלות זולות ביותר (כמה זולות? דלגו לפסקה הבאה ותגלו). אך בנוסף לכך, גם הנוחות, המהירות וההקלה שבהזמנת איש מקצוע לביצוע ההובלה. בגלל שלרוב אנחנו מובילים פריט בודד אחד (עד מספר פריטים בודדים), המחיר של הובלות קטנות משתלם מאוד עבור כל לקוח. הובלה קטנה חוסכת לכם את הקושי והכאב שבשינוע עצמי של ריהוט כבד או גדול במיוחד. השתמשו בשירות של הובלות קטנות לכל הובלת פריט או רהיט שתצטרכו. לא משנה אם זה הארון של סבתא או מיטת הילדות שלכם, הובלות קטנות הן הכתובת. זה פשוט משתלם יותר, ויחסוך לכם כל כך הרבה טרחה!

 

אבי הובלות קטנות – לכל צרכי ההובלות שלכם

הובלות קטנות ישמשו אתכן לכל סוג של הובלה של פריט אחד או שניים מדירה לדירה. והן יחסכו לכם התעסקות רבה וכאב גב. כאשר אתם מבצעים הובלות קטנות, בחרו בחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בהובלות קטנות. אנחנו כמובן ממליצים על חברת אבי הובלות קטנות. הובלות קטנות בעזרת "אבי הובלות" זולות בהרבה מהובלות רגילות, כך שתוכלו לבצע הובלות קטנות במחיר של 200 ש"ח בלבד! ההובלות מקצועיות ביותר, בטיחותיות ואמינות. זה משתלם וזה כדאי, ואנחנו מחכים כבר לשמוע מכם!

להזמנת הובלות קטנות, חייגו

1-700-077-076