מחיר הובלה

איך נקבע מחיר הובלה דירה?

כשאתם עוברים דירה, היעזרו במומחים. היום נענה על השאלה – איך מחשבים מחיר הובלה? ומה בכלל משפיע על העלות הכוללת של מעבר הדירה שלכם? קראו ותגלו:

5 דברים שצריך לדעת לפני ביצוע הובלה חיפה

7 סעיפים שמשפיעים על מחיר הובלה:

  1. כמות התכולה בבית – כמה מיטות, ארונות, מוצרי חשמל, קרטונים ומזנונים יש בדירה? ככל שתצטרכו להוביל יותר רהיטים וחפצים, כך עלות ההובלה עולה. מעבר הדירה הוא הזדמנות מצוינת למסור או למכור חפצים שאינכם צריכים עוד, ולהעביר הלאה לדירתכם החדשה רק את החפצים האהובים והנחוצים ביותר.
  2. פריטים שמצריכים פירוק והרכבה – בכל דירה יש רהיטים גדולים שנדרש לפרק לפני ההוצאה מהבית, כמו ארונות, ספריות ומיטות. עלות הפירוק וההרכבה של הריהוט בבית החדש גם היא כלולה במחיר הובלת דירה.
  3. מספר הפריטים הכבדים – האם אתם מובילים פריטי ריהוט גדולים כמו פסנתר, מכונת כביסה ומייבש? עבודתו של הסבל נכללת גם היא בחישוב מחיר הובלת דירה.
  4. מחיר הובלת דירה בשוק – לכל סוג של שירות יש טווח מחירים נפוץ. אנחנו פועלים בשוק ההובלות ומציעים את מחיר הובלה הנוח ביותר.
  5. קיומה של מעלית – האם יש מעלית בבניין? הובלה לדירה שממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית מצריכה מאמץ וזמן רבים יותר. במקרים מסוימים אף תידרשו לבצע הובלה עם מנוף.
  6. מרחק גיאוגרפי – מה המרחק בין שתי הדירות? מחיר הובלה נקבע גם לפי המרחק שעל המובילים לעבור בדרך מהדירה הישנה לדירה החדשה.
  7. ביטוח הובלת דירה – חשוב מאוד לעבוד עם חברת הובלות דירה שמציעה ביטוח להובלה! עלות הביטוח מגולמת במחיר הכללי שתשלמו, ותשמור עליכם במידה והציוד שלכם על מנת שלא ישבר, יפגע או יישרט בזמן ההובלה.

בעת חיפוש הצעת מחיר להובלת דירה – דברו עם המומחים!

בעת הובלת דירה, קחו בחשבון את כל הפרמטרים שקובעים את מחיר הובלה: כמות התכולה בבית, כמות הפריטים שמצריכים שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, מספר הפריטים הכבדים, האם יש מעלית בבניין, המרחק הגיאוגרפי בין הדירות ושירותי המנוף הובלה שאולי תזדקקו להם. המחיר שתקבלו על הובלת דירה בידי אבי הובלות יהיה הוגן, ויבטיח לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר.

להצעת מחיר הובלה, התקשרו

1-700-077-076