050-7733388

Path 16
Group 110

הובלות בקירור

קבל הצעה עכשיו​

הובלות מוצרים בקירור נדרשת עבור רשימה ארוכה של מוצרים ויש לעשותה בתנאים מיוחדים.  כל נושא ההובלה בקירור מוסדר בצורה רשמית בתקנות משרדי התחבורה והבריאות, בעיקר, כדי שכל הסחורה המועברת תשונע ללא תקלות וטריותה תישמר. התקנות נועדו לשמירה גם על בטיחות הנהג ומשתמשי הדרך השונים. חברת הובלות בקירור חייבת איפה להיות בעלת רכבים העומדים בתקנים הנדרשים והיא יכולה להציג את האישורים שבידיה בפני כל לקוח הרוצה להעביר את המטענים יקרי הערך אשר ברשותו. חברת ההובלות יכולה לבצע הובלות אלו ללקוחות עסקיים שונים דוגמת מפעלי ייצור מזון, תרופות ועוד, למרכזים לוגיסטיים המשנעים מוצרים בקירור ועוד.

על המשאיות מורכבים ארגזי קירור בגדלים שונים. הם בנויים מחומרים מבודדים דוגמת פיברגלס, ומזרוני פוליאוריטן בעובי דפנות תקני. אלו הם חומרים קלים המבודדים היטב. כך הם מצליחים לשמור על המצרכים שבתוך הארגז מבלי להעמיס משקל על המשאית. לארגזים קיימות מסגרות העשויות ממתכות חזקות כדי להקנות להם חוזק ויציבות. קירור פנים הארגז נעשה בעזרת מערכות קירור מיוחדות שמסוגלות לקרר לטמפרטורות שונות. יש מוצרים שיש צורך להובילם בהקפאה, ואחרים, שאמורים להיות מובלים בדרגות צינון שונות. ניתן לכוון את הטמפרטורה הרצויה בהתאם לסוג המוצר.

חברת ההובלה מחזיקה בתשתית מקיפה לביצוע פעילותה וברשותה משאיות מדגמים שונים שנועדו למשימות מגוונות. החברה דואגת  לפוליסות ביטוח מיוחדות המכסות נזקים שעלולים להיגרם למטענים. התקלות יכולות לנבוע מתאונות דרכים בהם מעורבת המשאית, מתקלות במערכות הקירור שיביאו לקלקול המזון ומסיבות אחרות. בנוסף, יהיה הסכם מפורט בין החברה ולקוחותיה שיכלול את כל התנאים להובלה כולל: עלויות, תנאי תשלום וכדומה. כל המשאיות תתוחזקנה ברמה גבוהה כדי למנוע תקלות שונות. לפני כל  משימה יבדקו הנהגים את ארגז הקירור ואת המערכת שנועדה לקרר אותו. רק לאחר הכול יתברר כתקין  תתחיל ההעמסה במחסן. בסיום היום תועבר כל הסחורה לאחסון במחסני  הלקוח והמשאית תנוקה ותוכן לקראת יום ההובלות הבא. הובלת מוצרי מזון חייבת להתבצע בתנאים סניטריים מתאימים כדי למנוע זיהום ותקלות אחרות מעין אלו. לכן, המשאית תנוקה היטב בכל התכשירים הנדרשים כל פעם מחדש.

מוצרי מזון מקוררים רבים מועברים כשהם ארוזים בקרטונים ויש לדאוג לשנע אותם על משטחים מתאימים. רבות מהן מצוידות במנופים מתאימים המסוגלים להרים את המשטחים אל תוך החלל הפנימי. חברת ההובלות תספק גם את העובדים המיומנים בהעמסה ובפריקת הסחורה ללקוחות. משאית כזאת יכולה להוביל כמות גדולה של סחורה ללקוחות רבים הממוקמים במרחק רב אחד מהשני. הנהג יקבל תכנית הובלה וייסע על פיה. במקרים רבים ניתן יהיה להוביל גם מוצרי מזון נוספים שאינם חייבים בקירור אבל חייבים להגיע לאותו לקוח. כך, יכולה חברת ההובלה לקחת על עצמה מספר משימות במקביל לנוחיות הלקוח. כולן תתבצענה על פי לוח  הזמנים הרצוי.

חברת הובלה בקירור יכולה לבצע משימות הובלה שונות גם עבור לקוחות בסדר גודל קטן או בינוני. לשם כך, היא מקימה תשתית באתריה שכוללת מחסני קירור וציוד אחר שנועד לפריקת, אחסון ושינוע מוצרים מקוררים או קפואים. כך היא יכולה לספק שירותים גמישים ללקוחות שבסיסם רחוק אשר זקוקים להובלות מורכבות ומרוחקות שנועדו למספר לקוחות והמתפרסות על מספר ימים. לקוחות רבים מנצלים שירותים אלו לתועלתם. תכניות ההובלה ופיזור המוצרים ייעשו במשותף ועל פי דרישות הלקוח. מומלץ לכל מי  שרוצה להוביל מוצרים בקירור לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום. היא בעלת תשתית מתאימה ובעלת ניסיון מצטבר בהובלות לכל אזורי הארץ. יש ברשותה צוות שכולל מנהלים ונהגים מיומנים שיבצעו כל משימת הובלה במסירות.

דילוג לתוכן