הובלות בקריות

עוברים דירה באזור הקריות? מזל טוב!
לפני מעבר הדירה, קיימים שלושה דברים חשובים שכדאי לשים אליהם לב. קראו לגביהם במאמר הבא, ותוכלו להחליט החלטות נבונות במעבר הדירה שלכם. אנחנו פה כדי לעזור לכם לבצע הובלות בקריות ברוגע ועם שקט נפשי.

 

למה חשוב לשים לב כשעושים הובלות בעפולה

למה חשוב לשים לב כשעושים הובלות בקריות?

1. אריזה
ארזו היטב את הריהוט שלכם, והקפידו עוד יותר במהלך אריזת כל החפצים השבירים שלכם. מעבר הדירה כולל הובלה של החפצים שלכם במשאית עמוסה ברכוש, ולכן חשוב להקפיד על אריזה הדוקה ומרופדת של כל חפץ רגיש. מומלץ מאוד גם למספר את כל הארגזים, ולכתוב עליהם את התכולה והחדר בבית אליו הם מיועדים. כל אלו יעזרו לכם בפריקה נוחה ויעילה בביתכם החדש.

 

2. קבעו מראש עם חברת ההובלות
מומלץ לשריין את זמן ההובלה מראש, ולקבוע אותה לאחר שכבר חתמתם על החוזה בדירה החדשה. כך, חברת ההובלות תדע לתכנן את לוז ההובלות באופן האידיאלי עבור כולם. במקרה הצורך או במקרים של שינויים, תמיד תוכלו להזמין הובלה מהיום להיום.

 

3. היו מוכנים ביום ההובלה עצמו
ביום ההובלה, וודאו שכל הארגזים שארזתם סגורים היטב וממוספרים, ושכל הריהוט שלכם מרוקן מחפצים ומוכן להובלת דירה. פנו את יום ההובלה מכל עבודה או לימודים, על מנת שתוכלו לארגן את הבית החדש עוד באותו היום. כאשר חברת הובלות תגיע לביתכם, הנחו את המובילים מראש בנוגע לחפצים הרגישים ביותר. תוכלו להיעזר בחברים ומשפחה בפריקת וארגון הבית החדש.

 

הובלות בירושלים - כך תבצעו הובלות זולות בירושלים לכל מטרה

 

כמה עולות הובלות בקריות?

מחיר ההובלות משתנה בהתאם לסוג ההובלה, המרחק והדחיפות שלה.
נשמח לתת לכם הצעת מחיר רלוונטית להיקף תכולת הדירה והמיקום בטלפון 1-700-077-076

 

את מעבר הדירה עושים רק עם המומחים בהובלות בקריות

אצלנו באבי הובלות כל הובלה היא משמעותית. אנו מבצעים את כל סוגי ההובלות בצורה מקצועית, יעילה, אמינה ומהירה – ומציעים את כל שירותי ההובלות בקריות והשירותים הנלווים במחירים ללא תחרות. אנחנו ממליצים לכם לעיין באתר ולהתרשם מהעבודה שלנו ומכל השירותים הנלווים שאנחנו מציעים, כולל שירותי אריזת דירה ושירותי פריקת חפצים בדירה החדשה.

 

להזמנת הובלות בקריות, חייגו 1-700-077-076