050-7733388

Path 16

 

 

הובלות מפעלים

אחד התחומים המורכבים והפחות נפוצים בתחום ההובלות הינו הובלת מפעלים. במקרים בהם מפעל מסוים מרחיב פעילות וזקוק למרחב גדול יותר עבור כמות הציוד והעובדים הגדלה, או נדרש להחליף מיקום מסיבות אסטרטגיות, מתחיל תהליך הובלה רבוד ולא פשוט כלל. בשונה מהובלות סטנדרטיות שמבצעות מרביתן של חברות ההובלה עבור לקוחות פרטיים או עסקיים, בהן נדרש להעביר ריהוט בצורה די פשוטה, לא כך המקרה בהובלות מפעלים, אשר דורשות ציוד הובלות מיוחד. חשוב להבין, העברת ציוד מהמפעל הינו סבוך במיוחד מאחר ומדובר בהעברת מכונות כבדות ומסיביות במיוחד, ציוד רגיש ולרוב יקר במיוחד ועוד וכל זאת תחת לוח זמנים קפדני. הובלות אלו בדרך כלל יתבצעו על ידי הרבה יותר ממשאית אחת, ידרשו מספר מנופים מיוחדים המסוגלים לשאת משקל כבד במיוחד, ומובילים מקצועיים וחשוב מזאת, מנוסים.

אז כיצד תבצעו הובלה למפעל בצורה היעילה ביותר?  

אספנו עבורכם 4 טיפים ממובילים מנוסים ביותר בתחום, אשר עובדים בשיתוף פעולה עם "אבי הובלות" להובלת מפעל מוצלחת:

  1. בצעו תכנון מדויק ומדוקדק עד לפרטים הקטנים ביותר: כחודש לפני מועד המעבר המתוכנן, התחילו להגדיר לוח זמנים ולבצע בחינה של כמות וסוג הפריטים שיעברו איתכם הלאה.
    חשוב למיין, לסדר ולתעד כל פריט, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, בכדי לחסוך בזבוז זמן בעת ביצוע ההובלה בפועל.
  2. ודאו כי חברת ההובלה הנבחרה מעסיקה סבלים מקצועיים ומנוסים: לפני הכל, חשוב לבחור בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה בהובלות בסדר גודל כמו זה של הובלת מפעל.
    סבלים מקצועיים ידעו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בביטחון, ברצינות ובזמן קצר.
  3. אתרו מראש מקומות בעייתיים: לוו את חברת ההובלה ביום ההובלה ועברו יחד איתם על מקומות שעלולים להוות בעיה כמו מיקומים של עמודים, תעלות, בורות, מעברים, ציוד שנמצא בגובה נמוך וכו, על מנת להבטיח תהליך יעיל ומהיר.
  4. בצעו השוואת מחירים בין כמה חברות הובלה כדי להבטיח את המחיר הטוב ביותר והשירות האיכותי ביותר.

זקוקים לחברת הובלה מנוסה ומומלצת להובלת מפעל?

לחצו כאן וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מהחברות המובילות בארץ >>  

העברת מפעלים

בשעה טובה אתם מעבירים את המפעל שלכם לשטח גדול יותר? רכשתם מפעל חדש ואתם רוצים להעביר את כל הציוד, כולל המכונות השונות, למקום החדש שבו יוקם המפעל? אם כך, ברור שאתם צריכים שירותי העברת מפעלים. אם יש הובלה שאינה פשוטה, זו הובלה של מפעל. אפשר גם להבין מדוע, שכן לרוב מדובר על כמות מאוד גדולה של ציוד ולכן ברור שלא תוכלו להתמודד עם אתגר כזה לבד. מעבר לכמות הגדולה של הציוד, לרוב החפצים מאוד כבדים וגדולים, כך שאין ספק שאתם צריכים כאן את עזרה המומחים. מתלבטים באיזו חברת הובלות לבחור עבור פרויקט מאתגר שכזה? הכירו את חברת אבי הובלות – הכתובת שאליה תמיד תוכלו לפנות לצורך קבלת שירותי הובלות מקצועיים וברמה גבוהה במיוחד.

איך מבצעים בימינו העברת מפעלים?

העברת מפעלים שונה מאוד מכל הובלה או העברה אחרת. לכן כאן השלבים יהיו שונים, כאשר לפני הכול אנשי המקצוע יצטרכו להגיע למקום ולעשות בו סיור. איך נראה המקום שממנו צריך להוציא את כל הציוד והאם הגישה אל המפעל החדש נוחה? האם יש צורך לעשות שימוש בכלים מיוחדים, כמו למשל מנוף? אחרי הסיור הראשוני ניתן יהיה לקבל הצעת מחיר, להבין איפה עומדים הדברים ולקבוע תאריך להובלה. אין ספק שכדי לבצע הובלה כזאת על הצד הטוב ביותר עליכם לפנות אל צוות מובילים שכבר ביצעו עבודות כאלה בעבר. חשוב לזכור שלא כל חברת הובלות מבצעת גם העברת מפעלים ולכן יש לברר ולהבטיח מראש שאתם פונים אל הטובים והמקצוענים בתחום.

חברת הובלות שתוכל להעביר לכם את המפעל בקלות

זקוקים לשירותי העברת מפעלים? רוצים להיות בטוחים שהכול יתבצע בצורה מהירה ובלי הפתעות לא נעימות בדרך? אם כך, כדאי שתדברו עם המומחים של חברת אבי הובלות, ולמען האמת, רצוי שתעשו זאת עוד היום. כך תגלו בעצמכם שכאן יש לכם על מי לסמוך. אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם, יכולים לעזור לכם והם יבצעו את העבודה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. לפרטי נוספים אודות העברת המפעל שלכם חייגו עוד היום למספר: 1-700-077-076 כי חבל על כל יום שעובר.

דילוג לתוכן