050-7733388

Path 16
Group 110

מחירון הובלות

קבל הצעה עכשיו​

קודם כל – מומלץ פשוט להתקשר לאבי הובלות בטלפון 050-7733388 ולקבל הצעת מחיר משתלמת לכל סוגי ההובלות!

אבל איך נקבע מחיר הובלות דירה?

הובלות הצעת מחיר נקבע על בסיס כמה פרמטרים עיקריים:

1. מרחק ההובלה
2. היקף תכולת הדירה
3. האם נדרשת הובלת מנוף?
4. דחיפות ההובלה
5. שירותים נלווים, כמו אריזה ואחסון חפצים
6. התקופה בשנה בה מבוצעת ההובלה

איך נקבע מחירון הובלות דירה?

7 סעיפים שמשפיעים על מחיר הובלה:

 

 1. כמות התכולה בבית – כמה מיטות, ארונות, מוצרי חשמל, קרטונים ומזנונים יש בדירה? ככל שתצטרכו להוביל יותר רהיטים וחפצים, כך עלות ההובלה עולה. מעבר הדירה הוא הזדמנות מצוינת למסור או למכור חפצים שאינכם צריכים עוד, ולהעביר הלאה לדירתכם החדשה רק את החפצים האהובים והנחוצים ביותר.
 2. פריטים שמצריכים פירוק והרכבה – בכל דירה יש רהיטים גדולים שנדרש לפרק לפני ההוצאה מהבית, כמו ארונות, ספריות ומיטות. עלות הפירוק וההרכבה של הריהוט בבית החדש גם היא כלולה במחיר הובלת דירה.
 3. מספר הפריטים הכבדים – האם אתם מובילים פריטי ריהוט גדולים כמו פסנתר, מכונת כביסה ומייבש? עבודתו של הסבל נכללת גם היא בחישוב מחיר הובלת דירה.
 4. מחיר הובלת דירה בשוק – לכל סוג של שירות יש טווח מחירים נפוץ. אנחנו פועלים בשוק ההובלות ומציעים את מחיר הובלה הנוח ביותר.
 5. קיומה של מעלית – האם יש מעלית בבניין? הובלה לדירה שממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית מצריכה מאמץ וזמן רבים יותר. במקרים מסוימים אף תידרשו לבצע הובלה עם מנוף.
 6. מרחק גיאוגרפי – מה המרחק בין שתי הדירות? מחיר הובלה נקבע גם לפי המרחק שעל המובילים לעבור בדרך מהדירה הישנה לדירה החדשה.
 7. ביטוח הובלת דירה – חשוב מאוד לעבוד עם חברת הובלות דירה שמציעה ביטוח להובלה! עלות הביטוח מגולמת במחיר הכללי שתשלמו, ותשמור עליכם במידה והציוד שלכם על מנת שלא ישבר, יפגע או יישרט בזמן ההובלה.
 8. כמות החדרים בבית – האם אתם גרים בדירת 3 חדרים? האם אתם עושים הובלת דירה של שני חדרים? כמה מיטות, ארונות, מוצרי חשמל, קרטונים ומזנונים יש בדירה? ככל שתצטרכו להוביל יותר רהיטים וחפצים, כך עלות ההובלה עולה. מעבר הדירה הוא הזדמנות מצוינת לתרום או למכור חפצים שאינכם צריכים עוד, ולהעביר הלאה לדירתכם החדשה רק את החפצים האהובים והנחוצים ביותר (החפצים שנמצאים בשימוש התדיר ביותר, או בעלי ערך סנטימנטלי).

איך תובילו את הדירה בדרך הזולה ביותר?

התקשרו ל"אבי הובלות" ותקבלו הצעות מחיר בטלפון אחד! –

התקשרו עכשיו 050-7733388

הצעת מחיר להובלת דירה

אילו הנחות במחירון הובלות דירה תוכלו לקבל באבי הובלות?

אנחנו רוצים שתשלמו את המחיר הטוב ביותר עבור ההובלה!
לכן, תזכו לכמה הטבות מיוחדות במחירון הובלות דירה בעת הזמנת הובלה של אבי הובלות:

 • הובלות קטנות בעלות של החל מ-200 ש"ח בלבד!
 • שירותי אריזת רהיטים ומוצרי חשמל בחינם בכל הובלה!
 • פירוק ארון + מיטה חינם, בהובלת דירה של 4 חדרים!
 • ועוד הרבה הטבות שוות במיוחד, רק התקשרו ונקבע.

בעת חיפוש הצעת מחיר להובלת דירה – דברו עם המומחים!

בעת הובלת דירה, קחו בחשבון את כל הפרמטרים שקובעים את מחיר הובלה: כמות התכולה בבית, כמות הפריטים שמצריכים שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, מספר הפריטים הכבדים, האם יש מעלית בבניין, המרחק הגיאוגרפי בין הדירות ושירותי המנוף הובלה שאולי תזדקקו להם. המחיר שתקבלו על הובלת דירה בידי אבי הובלות יהיה הוגן, ויבטיח לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר.

להצעת מחיר הובלה, התקשרו 050-7733388

הובלות ירושלים

מחיר הובלת דירה

אין ספק שאם אתם חושבים לעבור דירה, אתם רוצים גם לדעת לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים. מעבר לכל העניין של רכישת הדירה עצמה, או שכר הדירה שיהיה עליכם לשלם, כמובן שגם ההובלה עצמה תעלה לכם כסף. עם זאת, אם לרגע חשבתם שתמיד מחיר הובלת דירה חייב להיות מופקע, מחכה לכם הפתעה טובה. למעשה, דווקא בגלל שיש היום כל כך הרבה חברות שעובדות בתחום הזה, אנחנו רואים שהתחרות קיימת והמחירים יורדים. תוהים מה זה אומר מבחינתכם? פשוט מאוד: אם תפנו עוד היום אל חברת אבי הובלות תוכלו גם אתם, כמו כל הלקוחות של החברה, ליהנות ממחירים חסרי תקדים, אז למה לשלם ביוקר אצל אחרים?

מה משפיע על מחיר הובלת דירה?

אתם בהחלט צודקים אם אתם רוצים להבין מהם הגורמים שמשפיעים על מחיר הובלת דירה. ניתן לראות שבפועל יש כמה נתונים שצריך לקחת בחשבון כשרוצים להבין על כמה יעמוד המחיר הסופי. למשל:

 

 • האם ההובלה שלכם דחופה או שאתם גמישים בתאריכים?
 • האם אתם רוצים לעשות את ההובלה בשיא העונה או דווקא בזמנים שבהם יש פחות הובלות?
 • על איזו כמות של ציוד מדובר וכמה ארגזים יש לכם?

 

בנוסף, יש לקחת בחשבון את השאלה האם יש לכם גם ציוד רגיש, שביר או כבד במיוחד. למשל, אם אתם רוצים שהמובילים יובילו עבורכם גם פסנתר, אין ספק שזה יבוא לידי ביטוי במחיר שתשלמו.

איך תדעו שאתם בוחרים חברת הובלות טובה?

מעבר לכך שצריך להתייחס לנושא של מחיר הובלת דירה, יש לקחת בחשבון עוד כמה דברים כדי להיות בטוחים שההובלה תתבצע טוב. למשל, האם המובילים שלכם נחשבים למומלצים? והאם הם זמינים עבורכם בכל עת? האם מדובר על חברת הובלות שיכולה לבצע לא רק הובלת דירה, אלא גם פירוק והרכבה של רהיטים כמו ארונות, שידות וכדומה? לא כל החברות מציעות את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת. לכן, אם אתם רוצים להזמין שירותי הובלה ברמה גבוהה, כדאי שתדעו: אבי הובלות זו הבחירה הנכונה. לקבלת הצעת מחיר והזמנת השירות חייגו למספר: 1-700-077-076.

דילוג לתוכן