למה כדאי לסטודנטים להזמין הובלות קטנות?

אם אתם סטודנטים וסטודנטיות שלומדים כעת באחד מהמוסדות החינוכיים להשכלה גבוהה בארץ, אתם בטח יודעים כמה מסובך להסתדר כלכלית ולנהל נכון את הזמן במהלך הלימודים האקדמאיים. במידה ואתם רוצים לעבור דירה כעת, המצוקה היא כפולה. כיצד להפוך הובלות סטודנטים למשתלמות, מה הן הובלות קטנות ומה ניתן לעשות כדי להוזיל מחיר הובלת דירה? קראו את המאמר הבא ותגלו את כל הסודות.

למה כדאי לסטודנטים להזמין הובלות קטנות

 

מה הקשר בין הובלות סטודנטים והובלות קטנות

למה הובלות סטודנטים לפעמים הופכות להובלות קטנות? הובלות של דירת סטודנטים הן הובלות זולות ומשתלמות ביותר, כיוון שלרוב מדובר בדירות עם מספר פריטים גדולים בודדים, ורכוש מועט. הובלות סטודנטים ירושלים הן זולות מהובלות רגילות ומסייעות לכל סטודנט וסטודנטית שמקום מגוריהם לא קבוע, לעבור בין הדירות השונות בירושלים וברחבי הארץ בזמן הלימודים.

 

איך תחסכו בזמן ביצוע הובלות סטודנטים מרכז והובלות קטנות

1. כמות הפריטים בהובלות קטנות – החישוב הוא פשוט – ככל שתובילו פריטים רבים יותר, כך יעלה מחיר ההובלה. לפני ההובלה, אנחנו ממליצים לעבור על הריהוט שברשותכם, ולוודא האם כולו נחוץ לכם בדירה החדשה, או שיש דברים שניתן לוותר עליהם. אולי בדירה החדשה כבר קיימת מכונת כביסה ומקרר. עברו על תכולת דירת הסטודנטים שתעברו אליה בטרם אריזת כל החפצים שלכם, ושאלו מה נשאר בדירה ויכול לשמש אתכם. את הפריטים הלא נחוצים ניתן למסור או לתרום. זכרו גם שהובלות קטנות (של פריט אחד או שניים) יכולות לעלות החל מ-200 ש"ח בלבד, ויחסכו לכם כסף רב.

 

2. מרחק ההובלה – העדיפו לבצע הובלות באותה העיר בה התגוררתם לפני כן, או בערים ויישובים סמוכים. נדגים את הסעיף כך: במידה ואתם רוצים להוביל ארון בהובלות קטנות, חפשו ארון שממוקם בסמוך למקום מגוריכם, על מנת לחסוך בעלות ההובלות קטנות.

 

3. שירותי אריזה – כדי לחסוך במחיר הובלות קטנות, ארזו את תכולת הדירה שלכם בעצמכם, וארזו לבד את פריט הריהוט שתרצו להעביר. שירותי אריזה לרוב נגבים בתוספת תשלום, אלא אם אתם בוחרים בחברת הובלות שמציעה שירות אריזת רהיטים ומוצרי חשמל בחינם.

 

4. התקופה בשנה בה מבצעים את ההובלה – אם אתם מחפשים לחסוך, לא מומלץ לעבור דירה בזמן העומס. לדוגמה, בתקופת הקיץ, מחיר הובלה של תכולת דירה קטנה עולה, לפעמים אפילו ב-30%. במידת היכולת, דחו את ההובלה לתקופה פחות עמוסה בשנה.

 

הובלות קטנות עושים רק עם אבי הובלות

נשמח להציע לכם שירותי הובלות קטנות במחיר החל מ-200 ש"ח, ואף להציע שירותי עטיפה ואריזה לרכוש היקר שלכם. אנחנו נדאג להובלה בטיחותית, מקצועית ואמינה של כל החפצים האהובים עליכם, ונסייע לכם לבצע הובלות קטנות במחיר שמתאים לכל כיס.

להזמנת שירותי הובלות קטנות, חייגו

1-700-077-076