הובלת פסנתרים

הובלת פסנתרים

אין ספק כי כל סוג של הובלה, עלולה להפוך לכאב ראש לא קטן. מאחר ומדובר על מצב לא פשוט, הגורם לא פעם לתחושות של לחץ ואי נעימות. אך כאשר מדובר על הובלה של פסנתר, מדובר על הובלה מסובכת ומורכבת יותר. הובלה הדורשת הרבה יותר מקצועיות וניסיון. לא כל חברת הובלות מסוגלת להוביל פסנתר בצורה איכותית ובטיחותית. לכן יש לבחור מראש חברה שעוסקת בתחום ויודעת בדיוק כיצד לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש לזכור כי הפסנתר נחשב לכלי נגינה עדין ורגיש, אשר עלול להיות מושפע מכל סוג זה תזוזה או זעזוע. לכן יש צורך לדעת בדיוק כיצד להוביל אותו בצורה הבטיחותית ביותר, מבלי לגרום לו לשום סוג של נזק. אנו בחברת אבי הובלות, מתמחים בכל סוגי ההובלות, כולל הובלת פסנתרים. אנו מספקים אחריות מלאה להובלה בטיחותית ואיכותית של הפסנתר, תוך כדי שימוש במובילים המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום.


הובלות פסנתרים – כיצד הן שונות מכל הובלה אחרת?

קודם כל, הפסנתר דורש עבודת הובלה הרבה יותר עדינה והרבה יותר מקצועית. מאחר וכל סוג של תזוזה לא מתואמת, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לפסנתר. מעבר לכך, חשוב לזכור כי הפסנתר נחשב לכלי נגינה כבד במיוחד. לכן יש צורך לדעת כיצד להוביל אותו בצורה יעילה ואפקטיבית. לא כל חברת הובלה תוכל לספק שירותי הובלה לפסנתר. מאחר ומדובר על הובלה מורכבת וקשה, המצריכה לא מעט ידע, מיומנות וניסיון בתחום. מעבר לכך, יש לזכור כי הובלה של פסנתר דורשת לפחות 2 – 3 מובילים. מאחר ומדובר על מכשיר נגינה כבד וגדול במיוחד. כדאי לדעת כי במקרה של פסנתר כנף, יהיה צורך ב- 4 מובילים לפחות. דבר שמייקר עוד יותר את ההובלה. 


כיצד מתבצעות הובלות פסנתרים?

כדאי לדעת כי ישנו הבדל בין הובלת פסנתר מקומת קרקע לקומת קרקע, לבין הובלת פסנתר לקומות גבוהות יותר. כל סוג של פסנתר וכל סוג של בניין דורש מורכבות שונה של עבודת ההובלה. לכן חשוב להתייעץ מראש עם חברת ההובלות ולבקש כי נציגי החברה יגיעו מראש למקום. על מנת להעריך את תנאי השטח ולהחליט על צורת ההובלה המתאימה ביותר עבור הפסנתר שלכם. בחלק מהמקרים למשל, לא ניתן יהיה להוביל את הפסנתר דרך חדר המדרגות, דבר שיצריך שימוש במנוף. לכן חשוב לסגור זאת מראש עם חברת ההובלות, במטרה למנוע עיכובים מיותרים ביום המעבר. בכל מקרה, חשוב לעטוף את הפסנתר בשמיכות עבות, ניילון פצפצים ואפילו ניילון נצמד. במטרה למזער למינימום את כמות הזעזועים שהפסנתר יחווה במהלך ההובלה.


אנו בחברת אבי הובלות מתמחים בתחום של הובלות פסנתרים. מאחר ואנו מחזיקים בכל הציוד והידע הנדרש, לצורך הובלה בטיחותית ואיכותית של כל סוגי הפסנתרים. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, צרו קשר בטלפון

1-700-077-076