מה הם שירותי הובלת דירה משלימים ושירותי אריזה?

מה נכלל תחת שירותי הובלת דירה משלימים ושירותי אריזה?

בעת הזמנת שירותי הובלת דירה, אנשים רבים תוהים מה הם השירותים הנלווים שהם יכולים להזדקק להם.
מה צריך לתכנן מראש? מה כלול במחיר, ומה דורש תשלום נוסף?
במאמר הבא תגלו את כל השירותים הנחוצים בעת מעבר דירה.

 

מה הם שירותי הובלת דירה משלימים ושירותי אריזה?

1. אחסון חפצים
במידה ופינוי הדירה מתרחש בטרם המעבר לדירה החדשה, ייתכן שתזדקקו לשירותי אחסון חפצים וריהוט. שירות זה ניתן בתוספת תשלום על זמן האחסנה, ויאפשר לכם לחפש דירה חדשה בראש שקט. ניתן להיעזר בשירותי אחסון חפצים הן לתקופה ארוכה והן לתקופה קצרה ותחומה בזמן.
השירות רלוונטי גם במקרים של הובלות סטודנטים, עזיבות לחו"ל לתקופה ארוכה, גירושים, ולשאר מקרים בהם אנשים עוברים לדירה קטנה יותר מדירתם הקודמת וזקוקים למקום לאחסן בו את כל הריהוט שלא נכנס לחדר הנוכחי שהם משכירים.

 

2. אריזה ופריקה
במידה ואינכם יכולים לארוז את כל חפצי הבית מכל סיבה שהיא (זמן, יכולת פיזית ועוד), שירותי אריזה ופריקה יקלו עליכם מאוד. במסגרת השירות הזה יארזו עבורכם את כל חפצי הבית, יעמיסו אותם באופן מרוכז למשאית הובלת דירה, ויסדרו אותם במקומם הראוי בדירה החדשה שתעברו אליה – בצורה מסודרת ולפי האופן בו אתם מעדיפים להשתמש בחפצי הבית. בחרו בחברה שמציעה שירותי הובלת דירה עם אריזה ופריקה, ותוכלו לבצע את המעבר בראש שקט ועם מינימום התעסקות מצידכם.

 

3. הובלה עם מנוף
קיימות דירות שלא ניתן לבצע אליהן הובלה רגילה של ריהוט כבד, וקיימים רהיטים גדולים מהרגיל, שאינם נכנסים במפתן הבית. לצורך זה תזדקקו לשירותי הובלה עם מנוף, שיעבירו בבטיחות ובקלות את הרהיטים הגדולים, כלי הנגינה הכבדים (דוגמה נפוצה לכך היא הובלת פסנתרים), וכל פריט שלא ניתן לסחוב בצורה קונבנציונלית במעלה המדרגות.

 

באבי הובלות תזכו לקבל שירותי הובלת דירה משלימים ושירותי אריזה

אנחנו באבי הובלות מבינים את צרכי הלקוח ומספקים קשת רחבה של שירותי הובלת דירה משלימים. דוגמת שירותי אריזה ופריקה של חפצים, שירותי אחסון חפצים וריהוט, ושירותי הובלת מנוף. השירותים האלו נועדו כדי להקל לכם את החיים, וכולם מבוצעים במקצועיות הרבה ביותר. אל תהססו לשאול לגבי שירותים נלווים נוספים. אנחנו נשמח לספק לכם כל מה שנדרש להובלה נוחה ומהירה של תכולת ביתכם. נתראה בבית החדש!

 

להזמנת שירותי הובלת דירה ואריזה, חייגו 1-700-077-076