באילו מקרים תצטרכו שירותי הובלה מנוף?

לא כולם יודעים שניתן לבצע הובלות דירה גם בשילוב שירותי מנוף. ולמה לא בעצם? זה ממש לא מסובך, ומשתלם מאוד ברוב המקרים! הובלה מנוף מאפשרת לכם להוביל רהיטים מסוגים שונים לסוגים שונים של דירות, שהמשותף לרובן הוא הקושי בהובלה רגילה. מה הם המקרים? קראו את המאמר הבא שכתבנו, ותגלו מיד.

 

הובלה-עם-מנוף-למה,-איך-ומתי

מתי תצטרכו שירותי הובלה מנוף?

1. הובלת רהיטים כבדים במיוחד – רהיטים שלא ניתנים להובלה בידי מובילים אנושיים מפאת הכובד שלהם, מובלים בקלות באמצעות שירותי הובלה מנוף. כך גם אתם וגם המובילים שומרים על הבריאות הגופנית שלכם, וגם הריהוט שלכם מגיע ליעדו ללא שריטה ופגם.

 

2. הובלות רהיטים גדולים במיוחד – רהיטים גדולים ומסיביים, כמו הובלת פסנתר, דורשים שירותי הובלה מנוף. ריהוט גדול לרוב לא ניתן להובלה בידי מוביל או שניים, ודורש הובלה עם מנוף. מנוף הובלות יאפשר לכם למקם בדירה החדשה כל סוג של רהיט או כלי נגינה גדול או כבד במיוחד.

 

3. הובלה דרך דלתות כניסה צרות – כאשר הרהיט רחב מכדי להיכנס בדלתות הכניסה (או בדלתות של חדרי הבית), יש צורך להשתמש בשירותי הובלה מנוף.

 

4. הובלת רהיטים גדולים לדירה ללא מעלית – לא ניתן לסחוב רהיטים כבדים במיוחד במעלה מדרגות רבות. בדירות ללא מעלית, שירותי מנוף מאפשרים גמישות רבה יותר בתכולת הדירה, ולא מגבילים אתכם מבחינת משקל או כמות הרהיטים הכבדים.

 

שירותי הובלה מנוף – רק אצל המומחים!

תפעול מנוף הובלה דורשת הכשרה מקצועית וניסיון. הובילו את דירתכם רק בעזרת מובילים מוסמכים ומקצועיים, שמעסיקים מנופאי מורשה לתפעול מנוף הובלה. הובלה מנוף – עסק נוח, משתלם ובטיחותי, בידיים הנכונות. מומלץ לבצע הובלות עם מנוף אצל אבי הובלות מנוף, וליהנות משירות ומחירים ללא תחרות (כולל הובלות דירה רגילות והובלה קטנה של דירות, רהיטים וחפצים).

יש לכם שאלות בנוגע להובלות?

להזמנת הובלה מנוף, התקשרו

1-700-077-076