כך נבצע הובלות של חומרי בניין, עץ וגינון

קבלנים באתר בנייה? בונים גינה חדשה בבית? צריכים הובלות חומרי בנייה, הובלות עץ ומוצרי גינון? הגעתם למקום הנכון!

 

הובלת מוצרי גינון

מה הבעיה שנתקלים בה בעת ביצוע הובלות חומרי בנייה, עץ וגינון?

הובלות חומרי בנייה, אביזרי גינון ועץ מצריכות איש מקצוע שמתמחה בהובלות. זאת בגלל הנפח והמשקל הרבים של הציוד. לא נוכל להוביל בכוחות עצמנו משטח שלם של שקי מלט או ריצוף עבור דירה בשיפוצים, בגלל שכל שק שוקל עשרות קילוגרמים, ואף יותר. בנוסף, גם הצורה הלא שגרתית של המוצרים מקשה על סחיבה רגילה שלהם ממקום למקום – כמו במקרה של הובלת עצים גדולים, עצי זית עתיקים או דקלים לשתילה. בנוסף להיותם של העצים נפחיים, הם גם שוקלים הרבה מאוד, ולכן ניעזר עבורם בפתרון הפשוט מאוד – מנוף הובלה.

 

כיצד מבצעים הובלת חומרי בניין?

הובלה עם מנוף מאפשרת לנו את הגמישות והכוח כדי להוביל מספר רב של פריטים כבדים ולא שגרתיים בצורתם. שיטה זו שימושית גם בעת הובלת פריט יחיד ומסורבל. ניתן לבצע הובלות של שלל חומרי בניין, כמו מלט, רעפים, וגם הובלת ברזל. כאשר נבצע הובלת חומרי בניין באמצעות הובלה מנוף, התהליך יתבצע באמצעות משאית מנוף רגילה. ניתן להניף את המשטחים עם החומרים אל גגות של מבנים, מרפסות, חצרות או דירות.

 

כיצד מבצעים הובלת עץ והובלת מוצרי גינון?

הובלה של עצים לשתילה, או הזזה שלהם ממקום למקום, אפשרית גם היא באמצעות הובלה מנוף. משאית שמצוידת במנוף מעלה את העץ על פלטפורמה, ומרימה אותו (בעמידה או בשכיבה) אל המקום המיועד. הובלה עם מנוף היא תהליך בטיחותי, פשוט וקל. מומלץ להיעזר בשירותי הובלה מנוף בעת ביצוע כל סוג של עבודות גינה שמצריכות סחיבה של עצים או מוצרי גינון כבדים ומסורבלים.

יש לכם שאלות בנוגע להובלות קטנות?

להזמנת הובלה מנוף, חייגו 1-700-077-076