5 טיפים חשובים לביצוע הובלה במרכז

ברכות, הגיע רגע המעבר הנחשק למרכז! נשארה לכם רק עוד משימה אחת אחרונה – להזמין הובלה במרכז.
למה חשוב לשים לב בעת הזמנת ההובלה? כתבנו על כך עבורכם במאמר הבא.

 

5 טיפים חשובים לביצוע הובלה במרכז

5 טיפים חשובים לביצוע הובלה במרכז

1. סדרו מראש את כל הארגזים ומספרו אותם – מיספור של כל ארגזי הבית וכתיבה של תכולתו של כל ארגז בטוש בולט עליו יחסכו לכם זמן רב גם בעת ההעמסה וגם בעת פריקת כל הריהוט בביתכם החדש. הסידור יעזור מאוד גם לאנשי ההובלה במרכז, כי הוא יקל על סדר ההעמסה ועל ספירת כל הרכוש.

 

2. שירותי אריזה – האם אתם מספיקים לארוז את כל הדירה בזמן, או שאולי אתם זקוקים לשירותי אריזה של חברת הובלה במרכז? שירותי האריזה יאפשרו לכם לבצע את מעבר הדירה בקלות מופתית, כיוון שלא תצטרכו להתעסק בכל תהליך מיון החפצים, ותוכלו לצאת מדירה מסודרת ולעבוד מיד לדירה חדשה ומרגשת.

 

3. הובלת מנוף – האם אתם צריכים שירותי הובלה עם מנוף? קיימות דירות בבניינים בלי מעלית שלא ניתן לבצע אליהן הובלה רגילה עם סבלים, בגלל שהמדרגות צרות מדי או רבות מדי. בררו מראש האם ניתן להכניס את החפצים כבדי המשקל שלכם או הרהיטים הגבוהים שלכם לדירה החדשה ללא צורך בשירותי מנוף, או שתזדקקו לשירות הובלה עם מנוף.

 

4. קבעו את ההובלה מראש – זה נכון שתמיד ניתן לבצע באבי הובלות הובלות דחופות, אך עדיין מומלץ להתכונן מראש ולהזמין הובלה זמן סביר לפני המעבר (כ-3 שבועות לפני). קביעת ההובלה במרכז מראש תקל גם עליכם ותפנה את ראשכם למשימות חשובות יותר, וגם תאפשר לחברת ההובלות לתכנן מראש את מעבר הדירה שלכם ולבחור את אנשי המקצוע הטובים והמתאימים ביותר להובלה שלכם.

 

5. שירותי אחסון חפצים – לפעמים בזמן ביצוע הובלה במרכז אנחנו צריכים לחכות לפינוי הדירה אליה אנחנו עוברים. במידה והחוזה שלנו מסתיים לפני המעבר לדירה החדשה, שירותי אחסון חפצים יכולים לעזור לנו מאוד. במסגרת השירות, תוכלו לאחסן את כל תכולת דירתכם, או חפצים נבחרים, במחסני חברת ההובלות. ביום ההובלה במרכז לדירה החדשה, תקבלו את חפצי הדירה השמורים שלכם ותוכלו להתחיל את חייכם החדשים בדירה.

 

הובלה במרכז – עם אבי הובלות

הובלה במרכז היא הובלה רצינית שמצריכה את הצוות הטוב והמקצועי ביותר. הזמינו שירותי הובלה במרכז של אבי הובלות, ואנשי המקצוע המוכשרים ביותר יטפלו בכם ובחפצים שלכם. ביצוע הובלה במרכז יכול להיות מהנה, קליל ופשוט, כל עוד נערכים אליו מראש ובוחרים בחברת ההובלות במרכז המקצועית והאמינה ביותר.

יש לכם שאלות בנוגע להובלה דירה?

 

להזמנת שירותי הובלה במרכז, חייגו 1-700-077-076