הובלות קטנות במחירים ללא תחרות – כולל הובלות סטודנטים

אם חיפשתם הובלות קטנות במחירים ללא תחרות – הגעתם למקום הנכון!
אך מה הן הובלות קטנות, כמה עולה הובלה קטנה ומה היא כוללת? למה לבצע הובלה עם מנוף ומה הן הובלות סטודנטים? נשמח להסביר הכל במאמר הבא.

 

הובלות-קטנות-במחירים-ללא-תחרות---כולל-הובלות-סטודנטים

מה זה הובלות קטנות

הובלות קטנות הן הובלות של פריט בודד, מספר פריטים קטן, הובלת דירת חדר ואפילו הובלת דירת שני חדרים (בהנחה שכמות הריהוט והארגזים קטנה). הובלות קטנות כוללות בתוכן את כל השירותים שציינו, והן נפוצות מאוד בארץ, בין השאר בהובלות סטודנטים ירושלים והובלות סטודנטים תל אביב.

 

כמה עולה הובלה קטנה?

כאשר רוצים לבצע הובלה קטנה, חשוב לבחור בחברת הובלות קטנות שערוכה ויודעת לבצע אותן. במידה ותבחרו בשירותי חברת הובלות שמתמחה בהעברת בנייני דירות ומשרדי ענק, אתם עשויים לשלם מחיר גבוה יותר על אותה הובלה קטנה – רק משום שעלות תפעול חברת ההובלות הגדולה יקרה יותר.

הובלות קטנות בעזרת "אבי הובלות" זולות בהרבה מהובלות רגילות, כך שתוכלו לבצע הובלות קטנות מרכז במחיר 200 ש"ח בלבד!

מה קובע את מחיר הובלות קטנות?

עלות ההובלה משתנה בהתאם לסוג הפריט, הקומה אליה מתבצעת ההובלה, מרחק ההובלה, האם נדרשים שירותי פירוק והרכבה, האם נדרשת הובלה מנוף והאם הריהוט והארגזים כבדים וגדולים מהרגיל. בגלל שלרוב מדובר בפריטים בודדים בלבד, המחיר משתלם מאוד וחוסך את הטרחה וכאב הגב שבהעברה עצמית של ריהוט כבד.

למה לבצע הובלה עם מנוף?

אולי זה נשמע מסובך, אבל הובלה עם מנוף היא פשוטה ביותר, ומשתלמת! לא חסרים מקרים בהם מנוף הובלה הוא הפתרון הזול, המהיר והבטיחותי ביותר. חייגו אלינו ותקבלו מחיר משתלם במיוחד להובלה עם מנוף לכל סוגי הריהוט.

מה נכלל בהובלות קטנות

הובלות קטנות מרכז כוללות המון אפשרויות. בין השאר, הובלות קטנות הן הובלות של מוצרי חשמל, הובלות ריהוט מסיבי ובודד כמו ספה או מיטה, הובלת שולחנות עבודה, הובלת מכונת כביסה מרכז והובלת מייבש כביסה. הובלות קטנות כוללות גם הובלה של ריהוט מחברים, משפחה או מחנות – אתם יכולים להיעזר בשירותי הובלות קטנות מרכז אם קניתם סלון, חדר ילדים או פינת אוכל חדשה, ואתם מעוניינים בהובלה מקצועית ואמינה שתוביל אותם ללא פגע אליכם.

 

הובלות סטודנטים

אחד מהקהלים שמחפשים הובלות קטנות הם סטונדטים. הובלות של דירת סטודנטים הן לרוב זולות יותר, בגלל שלרוב מדובר בדירות עם מספר פריטים גדולים בודדים ורכוש מועט. הובלות סטודנטים מרכז הן זולות מהובלות רגילות ומסייעות לכל סטודנט וסטודנטית שמקום מגוריהם לא קבוע.

 

הובלות קטנות עושים רק עם אבי הובלות

נשמח להציע לכם שירותי הובלות קטנות במחיר החל מ-200 ש"ח, ואף להציע שירותי עטיפה ואריזה לרכוש היקר שלכם. אנחנו נדאג להובלה בטיחותית, מקצועית ואמינה של כל החפצים האהובים עליכם, ונסייע לכם לבצע הובלת דירה קטנה במחיר לכל כיס.

יש לכם שאלות בנוגע להובלות קטנות?

להזמנת הובלות קטנות, התקשרו 1-700-077-076