איך מתבצע תהליך הובלת דירה?

מה קורה בפועל ביום המעבר, ומה צריך להכין לפני? במאמר הבא נעבור אתכם על תהליך הובלת דירה, שלב אחר שלב. מוכנים?

 

איך-מתבצע-תהליך-הובלת-דירה

איך מתבצעת הובלת דירה?

מה עושים לפני מעבר דירה?

היום הנחשק הגיע, ומצאתם את דירת חלומותיכם! כעת עליכם לארוז את כל תכולת הדירה שלכם ולקבוע עם חברת הובלות דירה שתבצע את הובלת דירה בפועל. מומלץ להזמין את ההובלה די זמן מראש, על מנת לוודא שחברת הובלות דירה פנויה בתאריך המבוקש שלכם. לאחר שהזמנתם את ההובלה, התחילו לארוז את החפצים שלכם. אנחנו ממליצים לארוז את כל התכולה בארגזי קרטון, שתוכלו לרכוש מחברת הובלת דירה, לקחת מחברים שעברו דירה או לקחת ארגזי סחורה ריקים מרשת סופרמרקטים. אנחנו ממליצים למספר כל ארגז שאתם אורזים, ולכתוב עליו את התכולה.

 

מה עושים בזמן הובלת דירה?

בעיקרון – תשאירו את זה למומחים. ביום ההובלה עצמו, וודאו שכל הארגזים סגורים וממוספרים, ושכל הריהוט שלכם מרוקן מחפצים ומוכן להובלת דירה. כאשר חברת הובלות תגיע לביתכם, הנחו את המובילים בנוגע לחפצים הרגישים ביותר, והסבירו להם איזה ריהוט נשאר בדירה שאתם עוזבים, ואיזה ריהוט עובר איתכם. עבור הנוחות של כולם, מומלץ למסור בטרם הובלת דירה את כל הריהוט שאינכם זקוקים לו, ולהשאיר דירה ריקה שמוכנה לדייריה החדשים.

את הובלת דירה עצמה תבצע חברת ההובלות שהזמנתם. עליכם רק לקחת איתכם את בני הבית ואת מעט החפצים שתרצו להעביר ברכב הפרטי, ולנסוע בעקבות המובילים לדירה החדשה. כאשר תגיעו אליה, חברת הובלת דירה תסחוב ותפרוק את כל הארגזים והריהוט בביתכם החדש.

 

מה עושים אחרי הובלת דירה?

ברכות, הדירה החדשה שלכם מוכנה!
רואים את כל הארגזים שיש מסביב? פרקו אותם, ומקמו כל פריט ריהוט במקומו הייעודי. בסיום הפריקה, העבירו את הארגזים לחברים או מכרים נוספים שעוברים דירה, ותקלו עליהם מעט את המעבר. במידה ואיש לא זקוק לארגזים חדשים, השליכו אותם למיחזורית הקרטון הקרובה לביתכם.

כעת עליכם לסיים לסדר את כל הדירה, ולהתחיל ליהנות מהבית החדש שלכם. אילו מסעדות שוות יש בסביבה?

יש לכם שאלות בנוגע להובלות?

להזמנת שירותי הובלת דירה ואריזה, חייגו

1-700-077-076